Pristatymas ir grąžinimas

Pristatome prekes visoje Lietuvoje OMNIVA siuntų savitarnos terminalais ir kurjeriu.

Siuntimas į EU šalis vykdomas Lietuvos paštu.

Galimybė atsiimti prekes mūsų buveinėje, adresu A. Smetonos g. 7A-27 LT-01115, Vilnius

Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

*Siuntos paėmimo (perdavimo vežti) diena skaičiuojama kaip diena 0. Siuntų pristatymo terminas skaičiuojamas darbo dienomis ir yra preliminarus.

Informacija apie siuntos išsiuntimą ar paruošimą atsiimti

Pasirinkus pristatymą OMNIVA, siuntų terminalu, gausite SMS pranešimą su informacija reikalinga atsiimti siuntą.

Pasirinkus kurjeriu apie pristatomą siuntą informuos kurjeris ir ją pristatys į nurodytą adresą

Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, apie gautą siuntą paštas informuos jus pranešimu pašto dėžutėje arba kaip nurodyta jūsų šalies pašto taisyklėse.

Apie paruošta atsiimti siuntą mūsų buveinėje Vilniuje, informuojame jus užsakyme nurodytu el. paštu ir/ar kontaktiniu telefono numeriu SMS žinute.

Prekių grąžinimas

 1. Visos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis nustatytais galiojančiais LR teisės aktais. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
 1. 1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui šių prekių:
 1. 1. 1. kokybiškų parfumerijos, kosmetikos, tualetinių preparatų;
 1. 1. 2. kokybiškus maisto produktus, įskaitant maisto papildus bei vitaminus;
 1. 1. 3. kokybiškas Prekes, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų Prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos Prekes (pvz.: prarastos Prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jeigu ji buvo išduota ir pan.);
 1. 1. 4. kitas Prekes, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.
 2. Norint grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju el. paštu info@studioglowshop.lt ir pateikti aiškų prekių grąžinimo prašymą, išsamiai aprašyti grąžinimo priežastį, nurodyti savo vardą, pavardę ar pavadinimą, adresą, kontaktinį telefono numerį, prekių pirkimo datą, grąžinamų prekių pavadinimą ir kiekį.
 3. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 1. 1. Grąžinama Prekė privalo būti orginalioje, tvarkingoje pakuotėje. Šis punktas negalioja tuo atveju, jei grąžinama prekė yra nekokybiška;
 1. 2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 1. 3. Prekė turi būti nauja, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas, jei grąžinama Prekė yra nekokybiška;
 1. 4. grąžinama prekė turi būti tokios pačios komplektacijos, kokią gavo Pirkėjas;
 1. 5. grąžinant Prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą
 2. Atsisakydamas sutarties (grąžindamas prekes), Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui.
 3. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo nurodytą banko sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.
 4. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo pinigų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas nepateiks įrodymų, jog prekės yra išsiųstos Pardavėjui.
 5. Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 6. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali savarankiškai pristatyti adresu A. Smetonos g. 7A, Vilnius (Studio glow) laiką susitarus iš anksto.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: info@studioglowshop.lt

Nemokamas siuntimas

nuo

39
 •  

Nuolaida pritaikoma krepšelyje automatiškai.